Nova verzija programa EMIS Print - 6.7.1

Obavještavaju se svi EMIS koordinatori osnovnih i srednjih škola da je nova verzija programa EMIS Print postavljena za preuzimanje.

Zadnja verzija programa je  6.7.1 od 23.05.2014.

Ova nova implementacija razrješava neke greške uočene u prethodnim verzijama, uključujući:

• datumi (rođenja, izdavanja) završavaju tačkom na kraju,
  • svjedodžbe za srednje škole (obrazac broj SŠ 17) je sada sa naznakom 'Izdanje 2014' u donjem lijevom dijelu,
  • svjedodžbe za gimnazije - redosljed predmeta se od sada preuzima iz redosljeda naznačenog u školskoj bazi EMIS,
  • te nekoliko ostalih manjih propusta.

Preuzimanje zadnje verzije programskog rješenja EMIS Print se obavlja kroz Administrativni Panel (prva opcija u izborniku 'Linkovi') školskih poddomena sistema EMIS WEB.

Pristup školskim poddomenama sistema EMIS WEB je omogućen u tabelarnom prikazu škola na glavnoj stranici informacionog sistema EMIS Web, izbornik 'Škole'.