Obavijest o prijenosu podataka - EMIS baza podataka

Obavještavaju se osnovne i srednje škole u Kantonu Sarajevo da je sljedeći prijenos podataka iz školskih EMIS baza podataka u ministarsku bazu potrebno dostaviti najkasnije do 25.06.2013 godine. Prije dostavljanja prijenosa i kopije podataka neophodno je u potpunosti unijeti sve relevatne podatke za školsku 2012/2013. godinu (uspjeh, izostanci, promjene u matičnim podacima, podaci o nastavnicima i uposlenicima, te ostali podaci koje je neophodno unijeti u školski program EMIS).

PRIJENOS I KOPIJA podataka dostavljaju se prema ustaljenoj proceduri na CD-u ili putem e-maila: burim.adzanel@mon.ks.gov.ba ili emis_ks@yahoo.com najkasnije do 25.06.2013. godine.

Za sve dodatne informacije možete kontaktirati Univerzitetski tele-informatički centar UTIC.